Santiment Açıkladı: Bu 10 Altcoin Geliştirme Faaliyetinde Önde!

Santiment’in yaptığı son Blockchain analizlerinde github aktivitesi ile öne çıkan altcoin projelerini paylaştı. Buna göre, Chainlink, Cardano ve Polkadot son 30 gün içinde aktivite açısında başı çekiyor. Proje katkıları ve geliştirmelerinin bir göstergesi olan bu metrik, bu dijital varlıkları Blockchain inovasyon yarışında kilit oyuncular olarak konumlandırıyor.

Geliştirmede önde olan Chainlink için teknikler de pozitif!

Akıllı sözleşmeleri kolaylaştıran merkezi olmayan oracle ağıyla tanınan Chainlink, kayda değer geliştirme çabaları gösterdi. Popüler analist Michaël van de Poppe, Chainlink’in teknik resminde de iyimser bir hava görüyor. Analist, LINK’in son zamanlarda destek seviyelerini başarılı bir şekilde yeniden test etmesine dikkat çekiyor. Bunun, değeri için iyimser bir yörüngeye işaret ettiğini vurguluyor.

Bu düşünceyi yineleyen analist Inmortal, Chainlink için iddialı bir 34 dolar fiyat hedefi belirliyor. Böylece, teknolojik gelişmelerinden ve piyasa performansından yüksek beklentilerin altını çiziyor.

Geliştirmede önde olan altcoin projeleri. Kaynak: Santiment

Lider altcoin rakibi Cardano da geliştirmede ön plana çıkıyor!

Cardano güçlü Proof-of-Stake (PoS) Blockchain ile geliştirme faaliyetlerinde önemli bir artış gördü. Ancak, başarısı bununla sınırlı değil. Aynı zamanda sosyal etkileşimde de önemli bir yükseliş kaydetti.

LunarCrush, son üç ay içinde sosyal içerik oluşturucularda %131,7 ve Cardano hakkındaki sosyal paylaşımlarda %270,7’lik bir artış olduğunu ve bunun da toplam sosyal etkileşimlerde %33,1’lik bir artışa yol açtığını bildirdi. Bu arada, Cardano kısa süre önce 600 milyon dolara ulaşan Toplam Kilitli Değer (TVL) ile de dikkatleri çekti. Bu artan sosyal etkileşim ile birlikte önemli büyümesini tamamlıyor. Kripto analisti Lark Davis, Cardano’nun artan TVL’sinin artan faydasını ve benimsenmesini gösterdiği söylüyor.

Cardano’nun Toplam Değeri Kilitlendi. Kaynak: DeFiLlama

Geliştirmeden önde olan Polkadot için hedefler yüksek!

Polkadot’un benzersiz birlikte çalışabilirliği ve ölçeklenebilir multi-chain mimarisi hem yatırımcıların hem de geliştiricilerin dikkatini çekiyor. Trader XO, Polkadot’un 6-8 dolar arasında seyreden fiyatını bir alım fırsatı olarak gördüğünü ifade ediyor. Analist, uzun vadeli potansiyeli konusunda yükselişini sürdürüyor. Ayrıca, pazar esnekliği ve topluluk büyümesine bağlı olarak 12 hatta 20 dolara kadar olası bir ralli öngörüyor.

Bu gelişmeler, baskın Bitcoin ve Ethereum anlatılarının ötesindeki canlı altcoin ekosisteminin altını çiziyor. Chainlink, Cardano ve Polkadot, en yeni teknolojileri ve büyüyen topluluklarıyla Blockchain’in geleceğini şekillendiriyorlar. Ayrıca, umut verici yatırım fırsatları olarak ortaya çıkıyorlar.

Makaledeki tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x